PWR-BGA12V108W0WW - ZEBRA - Fuente de poder This Level VI efficiency AC/DC power supply brick operates within a voltage range of 100-240 VAC. It delivers 12V, drawing 9A, resulting in a power output of 108W. Country-specific AC cable is sold separately.